کد مطلب: 105192 تعداد بازدید: ۵۴

معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران:

نشست هم اندیشی پذیرش با حضور معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران برگزار شد

دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳:۵۷
نشست هم اندیشی پذیرش سال۱۴۰۱-۱۴۰۰ با حضور حجه الاسلام و المسلمین فاضل معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به همراه خانم تمییزکار از معاونت محترم پذیرش برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران، حجت الاسلام مجتبی فاضل، معاون آموزش حوزه ­های علمیه خواهران کشوردر نشست با مدیران و معاونان مدارس علمیه خواهران استان مرکزی با اشاره به آیه شریفه قرآن و اعدوا ماستطعتم من قوة و من رباط الخیل ترهبون گفت : همه جا گفتگو و مذاکره کارساز و کافى نیست، گاهى هم باید توان و قدرت به میدان آید و با تمام تلاش در راه جذب و پذیرش طلاب قدم برداریم.

حجت الاسلام فاضل تصریح کرد :

 اهتمام مراکز مدیریت باید بر این باشد که افرادی جذب حوزه علمیه بشوند که بتوانند به قله علوم برسند و در مسیر مرجعیت علمی قرار بگیرند. طبیعی است که برای چنین رویکردی باید انتخاب درست صورت بگیرد و تلاش جدی و کوشش بسیار برای جذب افراد توانمند و مستعدین لازم است

وی کوتاه شدن دوره ­های آموزش مقاطع تحصیلی حوزه علمیه را یکی از ضروریات برای جذب افراد به حوزه­ های علمیه عنوان کرد و گفت: باید افراد، با حقایق حوزه­ های علمیه و ویژگی­ ها و ظرفیت­ های حوزه علمیه آشنا شوند تا شاهد جذب بیشتر و بهتر در حوزه­ های علمیه باشیم.

معاون آموزش حوزه­ های علمیه خواهران بعد از ارائه مطالبی در مورد  پذیرش به دروس اقتضایی اشاره نمودند.
در ادامه این نشست  مدیران  مدارس گزارش فعالیت های  امر پذیرش  و ایده های جدید تبلیغ به صورت مجازی و حضوری را  بیان  کردند.
خانم تمییزکار بعد از اتمام ارائه گزارشات مدارس، به سامانه سفیر رضوان اشاره و از مدارسی که در این سامانه فعالیت دارند، تشکر کردند.

در پایان نیز حجت الاسلام فاضل با هیئت همراه از مدارس فاطمه الزهرا(س) و حضرت زهرا(س) اراک بازدید و مشکلات مدارس را حضوری بررسی کردند .